مدیریت ADC

مدیریت ADC:

به عنوان کانالهایی تعریف می شود که دسترسی به خدمات بدون بانک ، یا نمایندگی را گسترش می دهند. ADC ماهیت خود را تغییر می دهد و خدمات مالی را به "هر زمان ، هر مکان برای مشتریان خویش ارائه می دهد.

مدیریت ADC چگونگی دسترسی مشتریان خویشرا به خدمات مالی بدون نیاز مراجعه به نمایندگی را فراهم میسازد. که شامل
( ماشین خودپرداز ، بانکداری اینترنتی ، بانکداری اس ام اس ، بانکداری آنلاین ، بانکداری سیار و اخیرا کیف پول های الکترونیکی میباشد).

مدیریت ADC یک شعبه کلیدی است که بانک را در تماس با مشتریان خود همراهی می کند ، با استفاده از دستگاههای خود پرداز از طریق کانالها و روشهای ارائه خدمات بانکی به مشتریان خارج از اداره را مدیریت ADC فراهم میسازد. ما با اثبات توانایی خود به مشتریان خویش ارائه تسهیلات 24/7 خدمات را  24 ساعت در هفته فراهم می کنیم ، هم اکنون مشتریان می توانند از دستگاه های خود پرداز سایر بانک ها تحت چتر کارت براندAFpay بهره مند شوند.

به عنوان مثال:  عزیزی بانک ، نوی کابل بانک ، بانک ملی افغان ، بانک اسلامی افغانستان ، میوند بانک ، غضنفر بانک و بالعکس این بانک ها می توانند از ماشین آلات ما در این زمینه نیز استفاده کنند. کارمندان و مشتریان د افغانستان بانک که به کارت AFpay دسترسی دارند می توانند پول خود را با استفاده از دستگاه های خود پرداز ما برداشت کنند.

خدمات و محصولات ADC

کارت بدهی خودپرداز:

 کارت بدهی کارت پرداخت پلاستیکی است که می تواند در هر زمان و هر جایی که دستگاه خودپرداز در دسترس است ، پول نقد دریافت کند. این مورد مشابه کارت اعتباری است ، اما برخلاف کارت اعتباری ، هنگام انجام معامله ، پول بلافاصله از حساب بانکی دارنده کارت منتقل می شود.

 

کارت ATM INSTANT

این خدمات همان کارت بدهی خود پرداز است اما کارت فوری را می توان همزمان از هر نمایندگی پشتنی بانک بدون ذکر نام شما در کارت دریافت کرد و در ظرف 24 ساعت فعال می شود و می توانید از آن استفاده کنید. اما در کارت بدهی نام و نام خانوادگی درج میگردد و شما می توانید این کارت را در ظرف یک هفته کاری بعد از ثبت نام در هر نمایندگی پشتنی بانک دریافت کنید.

خدمات M-Paisa:

به اولین خدمات انتقال پول از طریق موبایل در افغانستان خوش آمدید.ام-پیسه دسترسی ایمن، قابل اعتماد و سریع را به تعدادی از خدمات مالی در هر جای افغانستان برای شما ارائه می نماید به شمول:

  1. انتقال پول از شخص به شخص
  2. اعطا و باز پس گیری قرضه های کوچک
  3. خرید کریدت
  4. پرداخت بل
  5. پرداخت و دریافت معاشات

این خدمات، انتقال منابع مالی را به کمک موبایل از طریق پیام کتبی یا یک سیستم صوتی آسان می سازد. مینوی سیستم صوتی ما به سه زبان دری، پشتو و انگلیسی برای مشتریان قابل دسترس می باشد ام- پیسه بر اساس جایگاه روشن به عنوان یک مبتکر در بازار، در سال 2008 با هدف حمایت از اقتصاد افغانستان تاسیس گردید که به ارائه خدمات مالی به 97% از نفوسی که به خدمات بانکی دسترسی نداشتند، می پرداخت.

 

 

روش فعال سازی

برای ثبت و فعال سازی یک حساب در هر جای افغانستان، به شماره 313 به تماس شده و یا به نزدیکترین نمایندگی پشتنی بانک یا نمایندگی روشن مراجعه کنید

خدمات اس ام اس:

اطلاع رسانی از طریق پیام متنی تلفن همراه

پشتنی بانک از طریق پیام کوتاه به مشتریان گرامی خود خدمات بانکی ارائه می دهد. مشتریان می توانند از طریق تلفن همراه اطلاعات مربوط به معاملات حساب خویش را دریافت نمایند.

برای فعال سازی این تسهیلات ، به نزدیکترین نمایندگی پشتنی بانک مراجعه کنید.

 

بانکداری همراه یا بانکداری آنلاین:

خدمات بانکی همراه اعلان های فوری راجع به معاملات شما و زمان ارائه می دهند. شما را با حساب خویش به روز نگه می دارد. هر گونه معامله بدهی و اعتباری که در حساب شما انجام می شود از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع داده می شود. اکنون که به خدمات بانکداری تلفن همراه دسترسی دارید بدون اجازه شما می توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

امکانات:

ایمنی: هر معامله ای که بیش از حد مجاز شما باشد ، شما را از زمان اجرای آن مطلع می کند ، بنابراین شما را از معاملات خویش مطلع می کند.

راحتی: نیازی به ایستادن در صف شعبه بانک یا خودپرداز برای کنترول حساب خود نیست.

به روز رسانی ها: در مورد اقساط سپرده ، امانات / وآن از محصولات جدید روز خبر شوید.

دسترسی : از هر قسمت از دنیا ، حتی در حین سفر ، می توان به این خدمات دسترسی داشت.

 

سایر خدمات ما:

 

به زودی............................................Coming Soon

ATM Pre Paid Card, Master Card, Mobile Application, POS Machines

 

 

gggg